باغ گل مرال

توسعه فضاهای طبیعی و پرورش گیاهان همواره مایه آرامش و تلطیف روح و روان انسان و مامنی برای گریز از هیاهوی دنیای بیرونی و درونی بوده‌اند که این مهم در سال‌های اخیر با گسترش شهرنشینی و افزایش آلودگی‌های هوا ضرورت بیشتری پیدا کرده است.

مطالعه پژوهشگران دانشگاه روگرز آمریکا درباره رابطه بین گل و گیاه و سلامت روان افراد نشان می‌دهد که نگهداری و پرورش گیاه بر روی حالات روانی فرد تاثیر مثبت دارد به طوری که افرادی که در محیط اطرافشان (منزل، محل کار و…) از گل و گیاه نگهداری می‌کنند بیش از دو تا چهار برابر دیگران آرام، مهربان، شاد و با گذشت بوده و می‌توانند این حس را با رفتار مثبت خود به دیگران نیز منتقل کنند.

باغ گل و گیاه مِرال با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه پرورش گیاهان محیطی و با در اختیار داشتن فضایی به مساحت بیش از 25،000 متر مربع پوشیده از 50 گونه متنوع گیاهی آمادگی خود را برای همکاری با آن مجموعه محترم اعلام می‌نماید.

مِرال تاکنون خدمات فضای سبز و تامین و تکثیر گیاهان محوطه سازی را برای شرکتهای کرمان موتور، مدیران خودرو، شرکت هتل یزد، شهرداری نور، شهرداری چمستان و بسیاری از سازمان‌ها، مجتمع‌های تجاری و هتل‌ها فراهم نموده است.

خدمات مِرال شامل موارد زیر است:

  • تامین گیاهان مختص محوطه‌ها و فضاهای غیرمسقف در شهرک‌های مسکونی و سازمان‌ها
  • توسعه فضاهای سبز شرکت‌ها و کارخانجات با گیاهان متناسب با ویژگی‌های منطقه‌ای
  • استفاده از گیاهان زینتی در محوطه‌های داخلی ساختمان‌های اداری، هتل‌ها و اماکن تجاری
  • ایجاد دیوارهای جداکننده فضاهای باز با گیاهان متناسب
  • آموزش نحوه نگهداری از گیاهان به صورت حضوری و مشاوره تلفنی